mediaporty

Jakie mediaporty wybrać do domu i pracy?

Jakie mediaporty wybrać do domu i pracy?
4.4 (87.5%) 8 votes

W każdym domu używa się obecnie wiele produktów działających na prąd. Nie wyobrażamy już sobie bez nich życia. Komputer stacjonarny, laptop, kuchenka elektryczna, lodówka, pralka, radio, telewizor, żelazko, lampka nocna. Można by w nieskończoność wymieniać wszystkie wynalazki, które obecnie są powszechnie używane. W pracy być może gniazda elektryczne są jeszcze bardziej potrzebne – w końcu trzeba gdzieś podpiąć drukarkę, skaner, wszystkie komputery, jakie używane są przez pracowników, a do tego także i czajnik elektryczny, i wiele innych, koniecznych sprzętów. Właśnie dlatego powstały mediaporty i power porty, które w dodatku obecnie można zakupić w wielu wymyślnych rozwiązaniach, ułatwiających pracę i efektownie wyglądających. Odpowiedni design wnętrz także jest przecież arcyważny!

Nowoczesne mediaporty czy power port umożliwia szybki oraz wygodny dostęp do zasilania, a także do danych. W miejscach, gdzie wiele sprzętów elektronicznych musi mieć dostęp do zasilania i informacji jednocześnie, najlepiej sprawdzają się gniazda blatowe. Dzięki temu nie trzeba za każdym razem nurkować pod stołem, żeby w sieci kabli natrafić na wolne miejsce i podpiąć na przykład swój laptop. Dużo wygodniej jest po prostu wpiąć go do gniazdka umieszczonego w blacie. Wygodnie, bez schylania, bez zbędnego brudzenia się i bez ryzyka uderzenia w stół głową w czasie podnoszenia.

Jako że liczy się nie tylko wygoda, ale i wygląd produktu, producenci bardzo teraz dbają o odpowiednie połączenie jednego z drugim – a rozwiązania są naprawdę pomysłowe i atrakcyjne! Można wybierać wśród stojących w pionie lub poziomo ułożonych gniazd, które mogą być dodatkowo wbudowane w blat stołu czy biurka. Niewątpliwie ciekawe rozwiązanie to także gniazdo chowane – wystarczy przekręcić je, by schowało się otworami do wewnątrz, a kolejne przekręcenie sprawi, że szereg gniazd odwraca się, gotowych do podpięcia sprzętu.

Kto zastanawia się nad idealnym produktem, powinien rozejrzeć się wśród portów EVOline, BACHMANN, czy Magnat. Wszystkie dostępne są w atrakcyjnych cenach, cechują się nowoczesnością i szybką dostępnością. Dostawa jest ekspresowa, a montaż także nie zajmuje wiele czasu. Wszystkie zaprojektowano z dbałością o najmniejsze detale. Tak naprawdę na współczesnego użytkownika biura czy hotelu mogą teraz czekać i inne, ciekawe rozwiązania. Jak np. płaska wtyczka Plug od firmy EVOline czy bezprzewodowe ładowarki do telefonów komórkowych. Z racji na fakt, że podobne akcesoria znacząco ułatwiają pracę, warto je zamówić do swojej firmy, a jeśli lubimy nowe technologie, to także do własnego domu.

Oferta tych niezwykłych urządzeń znajduje się na stronie:

www.portymultimedialne.pl