Gniazda blatowe evoline port

Gniazda blatowe Evoline Port

Gniazda blatowe Evoline Port
4.5 (90%) 8 votes

Evoline Port – nowoczesne gniazda blatowe dla energii i danych.

Power porty i media porty są obecnie coraz powszechniej wykorzystywane w miejscach, gdzie używa się dużo energii elektrycznej i konieczne jest posiadanie kilku gniazdek wejściowych do podpięcia kilku urządzeń. Takimi miejscami są na przykład hotele, warsztaty czy biblioteki, ale przede wszystkim bura oraz sale konferencyjne. Podobne rozwiązania znajdują zatem szerokie zastosowanie. Jedne z najlepszych rozwiązań modułowych dla danych, energii i multimediów produkuje EVOline.

Gniazda blatowe:

Współczesne moduły energii oraz danych są nie tylko pożyteczne, ale także doskonale się prezentują. Dzięki temu same w sobie mogą być ozdobą jakiegoś miejsca .Nowoczesnym dodatkiem, świadczącym o tym, że w danym miejscu wykorzystuje się nowinki techniczne i stosuje najnowsze trendy. Takie rozwiązania sprawdzają się zresztą nie tylko w miejscach publicznych czy prywatnych firmach, ale także i w każdym domu, gdzie mieszka kilka osób, jest wiele sprzętów i trzeba jakoś dzielić się energią.

Gniazda blatowe można przy tym dostosować do potrzeb własnych i konkretnego miejsca. Możliwość ich konfiguracji jest jedną z głównych zalet podobnych produktów. Istnieje wiele modeli, na które może się decydować użytkownik – Evoline port, Evoline dock, evoline backflip, evoline vertical i tak dalej.

Możliwe modele:

EVOline power port pochodzi od producenta Schulte Elektrotechnik. Te przyłącza pionowe cieszą się olbrzymią popularnością, która w dodatku stale rośnie. Dzięki znakomitym, nowoczesnym projektantom do każdego biura, czy hotelu można dobrać taki model, jaki będzie mu odpowiadał także pod względem wizualnym. Wysokość portu uzależniona jest od konkretnego modelu, a do wyboru klientów są wykończenia w barwie czarnej lub srebrnej, chromowane, bądź wykonane ze stali nierdzewnej (z możliwym podświetleniem LED), albo wykonane z tworzywa, imitującego antyczny mosiądz.

Prócz przyłączy pionowych, można także zdecydować się na gniazda blatowe, zaprojektowane z wielką dbałością o detale. W sklepie EVOline można kupić również poziomą i pionową optymalizację rozlokowania okablowania oraz przeróżne akcesoria multimedialne, na przykład inteligentne złącza.

Pełna oferta Evoline Port oraz innych gniazd blatowych znajduje się na:

www.portymultimedialne.pl