szafy bhp i szafki ubraniowe

Szafy bhp i szafki ubraniowe

Szafy bhp i szafki ubraniowe
4.4 (88.57%) 7 votes

Szafy BHP – różne modele

Szafy BHP przydatne są w każdym zakładzie pracy, w którym przebywa większa ilość ludzi. Dzięki nim każdy pracownik ma własną przestrzeń – może zostawić we własnej szafce swoją odzież wierzchnią, obuwie na zmianę czy podręczne rzeczy, jak telefon komórkowy, portfel itp. Takie szafki ubraniowe pozwalają na bezpieczne przechowywanie ubrań pracowników – są zamykane na kluczyk, który pasuje tylko do konkretnego zamka, więc nie ma obaw, że ktoś niepowołany włamie się do nie swojego przedziału.

Kiedyś wszystkie szafki ubraniowe tworzone były według jednego wzoru – nie dbano zbytnio o ich wygląd, ani wygodę użytkowników. Współczesne produkty wykonywane są tak, aby były funkcjonalne, ale także by ich design był nowoczesny i wpasowywał się we wnętrza urządzone w takim stylu. Takie szafy bhp posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Tworzy się je z blachy stalowej, zabezpieczonej w odpowiedni sposób przed korozją. Są i takie modele, które – na życzenie klientów – wykonuje się z blachy kwasoodpornej. To odpowiednie meble do firm, gdzie używane są niebezpieczne substancje.

Jakie szafki ubraniowe można zakupić? Do wyboru klientów są modele jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, a także czterodrzwiowe. Podstawowy moduł ma 300 mm szerokości, ale może mieć także 400 mm szerokości, gdy jest tworzony z przegrodą. To wielka wygoda, gdyż można z łatwością oddzielać ubrania brudne od czystych – sprzyja to przestrzeganiu zasad higieny BHP. Ale to nie koniec możliwości współczesnych użytkowników – bardzo popularne są także szafki ubraniowe z ławeczkami i podstawami. Dzięki nim przebieranie jest dużo wygodniejsze, gdyż zawsze można usiąść na ławce, by na przykład ubrać skarpetki czy wsunąć obuwie na stopy. Zresztą, szafki nie muszą nawet być proste – mogą także mieć różne kształty, na przykład litery L.

Także i gospodarcze szafki, na przykład na środki czystości i akcesoria do czyszczenia, są dostępne obecnie w sklepach – one również zajmują ważne miejsce w każdej firmie i tworzone są w wielu ciekawych wariantach.

 

Po tym linkiem możesz zobaczyć pełną ofertę:

www.meble-arcadia.com