lady recepcyjne

Lady recepcyjne – kryteria wyboru

Lady recepcyjne – kryteria wyboru
4.7 (93.33%) 3 votes

Już jedno spojrzenie na wnętrze firmy, do której trafia, sprawia, że klient wyrabia sobie określone zdanie na jej temat. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest to salon fryzjerski, klinika urody, czy hotel. Co więcej, pierwsze wrażenie często jest tym, które bardzo trudno zmienić. Jak zatem poprawić pozycję firmy w jego oczach? Jednym z najskuteczniejszych sposobów jest inwestycja w odpowiednie lady recepcyjne.

Stylowo i na czasie

Lady recepcyjne są często pierwszymi meblami, jakie ogląda pojawiający się w firmie klient, warto więc zadbać o to, aby robiły możliwie jak najlepsze wrażenie. Nie muszą być to zresztą rozwiązania drogie. Klient zazwyczaj nie ma pojęcia, ile wynoszą koszty związane z ich zakupem, potrafi jednak określić, czy lada komponuje się z firmowym stylem, czy też od niego odbiega. Jeśli więc wnętrze jest utrzymane w stylu retro, a lada jest rozwiązaniem awangardowym, klient może poczuć się zagubiony. I z pewnością nie doceni tego, że wcale nie była rozwiązaniem tanim.

Warto też pamiętać o tym, że klient ma pewne oczekiwania, co do firmy nawet, jeśli jeszcze nigdy się w niej nie pojawił. W salonie fryzjerskim szuka przytulnej atmosfery i ciepłej kolorystyki, a w klinice urody – profesjonalizmu i sterylności. Lady recepcyjne powinny być więc dopasowane nie tylko do stylu, ale i do charakteru przestrzeni, w której mają się znaleźć.

Komfort pracy

Często można odnieść wrażenie, że towary są wybierane przede wszystkim pod kątem klientów lub petentów. To im mają się podobać i to na ich zadowolenie stawia kupujący. Nie można jednak zapominać, że przy ladzie swoje obowiązki wykonuje recepcjonistka albo rejestrator, jeśli więc jego praca ma dawać nam satysfakcjonujące efekty, należy dołożyć starań, aby i on czuł się dobrze w przestrzeni, która go otacza. Lada musi więc zapewnić mu maksymalny komfort pracy, wygodę i jak największą swobodę ruchu. Powinna też gwarantować mu choćby minimum intymności. Wywiązywanie się z obowiązków, gdy jest się nieustannie wystawionym na widok publiczny, nie jest przecież łatwe. Na szczęście, dziś możemy cieszyć się wielością propozycji tego rodzaju, lady recepcyjne są więc dostosowane zarówno do zróżnicowanych potrzeb, jak i możliwości finansowych.

Czytaj więcej na:

http://arcadia-meble.pl/lady-recepcyjne/