power porty

Power porty i ich specyfika

Power porty i ich specyfika
4.3 (86.67%) 3 votes

Tam, gdzie korzysta się z dużych ilości energii elektrycznej, coraz częściej pojawia się zapotrzebowanie na jej nośniki. Jeszcze do niedawna można było poradzić sobie z nim przede wszystkim dzięki gniazdkom elektrycznym zlokalizowanym w ścianie, rozwiązanie to było jednak mało funkcjonalne, zawodne, a jednoczenie nie spełniało wszystkich oczekiwań potencjalnych użytkowników. Dziś możemy już mówić jednak o godnych uwagi zamiennikach. Na miano to zasługują gniazda  znane też jako power porty.

Kiedy warto zainwestować w power porty?

Power porty pojawiają się przede wszystkim w pomieszczeniach biurowych, ze szczególnym naciskiem kładzionym na sale konferencyjne. Coraz częściej można jednak spotkać je również w warsztatach, bibliotekach oraz szeroko rozumianych przestrzeniach co-workingowych. To idealne rozwiązanie wówczas, gdy konieczne jest korzystanie z wielu źródeł energii, co do tej pory wiązało się z koniecznością posiadania przynajmniej kilku gniazdek wejściowych przeznaczonych do podpinania do nich urządzeń. Gniazda blatowe niwelują ten problem, pozwalają na lepszą organizację przestrzeni, a ich posiadanie ma pewne znaczenie także wówczas, gdy analizujemy względy prestiżowe. Ciągle mówimy przecież o rozwiązaniu nowym, a więc takim, które może zaimponować zarówno naszym klientom, jak i kontrahentom.

Charakterystyka power portów

Choć power porty są stosunkowo nowymi rozwiązaniami, ich różnorodność sprawia, że bez większego problemu można dopasować je tak do własnych potrzeb, jak i do specyfiki miejsca, w jakim mają się znaleźć. Modele różnią się więc wielkością, zastosowaniem i stopniem bezpieczeństwa, wiele posiada bowiem dodatkowe zabezpieczenia – idealne w przypadku ich niewłaściwego użycia. Klienci mogą dziś decydować również o tych detalach, które przesądzają o wrażeniu wizualnym wywoływanym przez gniazda. Sami określają zarówno ich rozmiar (liczbę modułów), jak i to, z jakiego materiału mają one zostać wykonane, nie ma więc obawy o to, że ich wygląd nie będzie korespondował z tym, jaki charakteryzuje biuro jako całość. Zamawiający może się też zdecydować na asortyment dodatkowy wspierający działanie gniazda taki, jak choćby inteligentne złącza.

Ciekawą ofertę można podejrzeć na:

http://portymultimedialne.pl/porty-evoline/