gniazdo blatowe kuchenne

Gniazdo blatowe kuchenne – obowiązkowy element nowoczesnej aranżacji

Gniazdo blatowe kuchenne – obowiązkowy element nowoczesnej aranżacji
4.8 (95%) 4 votes

Postęp technologiczny nie omija także branży kulinarnej. Praktycznie każde nowoczesne akcesorium kuchenne jest obecnie zasilane prądem elektrycznym. Zaawansowane rozwiązania z całą pewnością ułatwiają pracę w kuchni, jednak nie sprzyjają przy tym zachowaniu porządku i ładu. Plątanina kabli nie jest czymś, co jest pożądane w nowocześnie zaaranżowanym pomieszczeniu. Rozwiązaniem tego problemu może być gniazdo blatowe kuchenne.

 

Porty media i power już od jakiegoś czasu znajdują zastosowanie w pomieszczeniach biurowych i w przestrzeni mieszkalnej. Przede wszystkim w nowocześnie stylizowanych salonach, których aranżacja wymaga ukrycia kabli elektrycznych i samych źródeł zasilania. Funkcjonalność takich rozwiązań jest bezdyskusyjna, czy zatem nie można wykorzystać ich także w innych pomieszczeniach? Oczywiście, że można, a najlepszym tego przykładem jest gniazdo blatowe kuchenne.

 

Gniazdo blatowe kuchenne to rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale i bezpieczne

 

Doprowadzenie zasilania do każdego elektrycznego elementu wyposażenia kuchni, zwykle wymaga stosowania przedłużaczy. Takie rozwiązanie z całą pewnością nie wpływa korzystnie na wizualną stronę aranżacji, a przy okazji – negatywnie rzutuje też na bezpieczeństwo. Kable plączące się na powierzchni blatów mogą mieć kontakt z wodą, gorącym tłuszczem i z ostrymi, metalowymi przedmiotami, podobnie jak same gniazdka. W trosce o jakość i bezpieczeństwo kuchennej pracy, warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania, które pozostają znacznie bardziej funkcjonalne, a przy tym – także estetyczniejsze.

 

Gniazdo blatowe kuchenne może być umieszczone właściwie w dowolnym miejscu na powierzchni wszystkich blatów roboczych. W przypadku gdy nie są używane, tego tupu elementy pozostają całkowicie niewidoczne, dzięki czemu nie wpływają na zaburzenie koncepcji, według której pomieszczenie zostało urządzone. To jeszcze nie wszystko, gniazdka ukryte pod powierzchnią blatu nie są narażone na kontakt z wilgocią, przez co ryzyko ich uszkodzenia, które w konsekwencji mogłoby doprowadzić do powstania niebezpiecznego zwarcia, jest znacząco ograniczone. Nowoczesny i niezwykle estetyczny design to dodatkowy bonus, który z całą pewnością doceni każda pani domu.

 

Świetnie przygotowana oferta jest zaprezentowana na:

http://portymultimedialne.pl/systemy-kuchenne/