evoline fliptop

EVOline FlipTop – funkcjonalne i nowoczesne gniazdo blatowe

EVOline FlipTop – funkcjonalne i nowoczesne gniazdo blatowe
5 (100%) 1 vote

Porty sieciowe i multimedialne to rozwiązania, które obecnie nie są stosowane wyłącznie w biurach czy w salach konferencyjnych. Niebywała funkcjonalność oraz atrakcyjny design to czynniki, dzięki którym tego typu akcesoria kwalifikują się też do użytku domowego. EVOline FlipTop to jedno z szczytowych osiągnięć w tej dziedzinie.

Obowiązujące przepisy prawa z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy jasno definiują kwestię związaną z okablowaniem instalacji elektrycznych i multimedialnych. Niedopuszczalne są sytuacje w których kable plączą się na podłodze lub są przeciągnięte ponad jej poziomem. Dlaczego? To bardzo proste – pośpiech jest jedną z najbardziej charakterystycznych części składowych pracy biurowej, a w zamieszaniu i gwarze nie trudno przeoczyć niedbale przeciągnięty kabel. Krępujące potknięcie to jednak najłagodniejszy z możliwych scenariuszy, jeżeli na linii upadku znajdzie się biurko lub inny mebel, nie trudno o tragedię. Taka sama sytuacja może przytrafić się też w domu, jednak tutaj nie obowiązują żadne przepisy, które regulowałyby kwestie związane z bezpieczeństwem. Nie znaczy to jednak, że należy je ignorować.

 

EVOline FlipTop to nie tylko styl, ale i bezpieczeństwo

Gniazda blatowe w znacznym stopniu ograniczają konieczność stosowania przedłużaczy. Taki zabieg wpływa nie tylko na estetykę pomieszczenia, ale także na bezpieczeństwo osób w nim przebywających. Spośród wszystkich modeli, składających się na niezwykle bogatą ofertę rynkową, warto zwrócić uwagę na listwę EVOline FlipTop.

Produkt wykonany ze stali nierdzewnej charakteryzuje się nie tylko niezwykle atrakcyjnym designem, ale też wytrzymałością, która dalece wybiega poza uśrednioną wartość dla tej klasy produktów. Na uwagę zasługuje szeroka możliwość konfiguracji listwy. To użytkownik decyduje o ilości gniazd sieciowych i portów multimedialnych. Na wysoki poziom funkcjonalności wpływa system zamykania typu PUSH – aby schować lub otworzyć listwę, wystarczy lekko nacisnąć jej obudowę, resztę załatwi wbudowany mechanizm. Listwa została wyposażona w praktyczne udogodnienie w postaci szczotki, dzięki której poszczególne moduły zawsze pozostają czyste i estetyczne. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że produkt można bez problemu wpasować do każdego wnętrza.

Odwiedź poniższą witrynę i dowiedz się więcej:

http://portymultimedialne.pl/porty-evoline/evoline-fliptop-push/