sejfy ścienne

Sejfy ścienne

Sejfy ścienne
5 (100%) 1 vote

Sejfy ścienne – nowy wymiar bezpieczeństwa

Ochrona mienia wysokiej jakości jest trudnym zadaniem, nie oznacza to jednak, że zadania tego nie da się zrealizować. Od lat wykorzystujemy w tym celu klasyczne sejfy wolnostojące, dziś zaś możemy cieszyć się również z rozwiązania alternatywnego – sejfów ściennych bardzo wysokiej jakości.

Jak znaleźć miejsce dla sejfu ściennego?

Podczas gdy sejfy wolnostojące wymagają od nas starannej analizy możliwości stwarzanych przez pomieszczenie tak, aby można było umieścić je w miejscu, które potencjalnemu złodziejowi nie wyda się oczywiste, sejfy ścienne lokuje się bezpośrednio w płaszczyźnie ściany. I choć możemy zlokalizować je w miejscu, w którym będą one dobrze widoczne (posiadanie sejfu jest przez niektórych uważane za wyznacznik wysokiego statusu społecznego), nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby znaleźć im miejsce z daleka od ludzkich oczu.

Osoby słyszące po raz pierwszy o sejfach ściennych nie obawiają się o ich funkcjonalność, ale przede wszystkim – o kwestie związane z samą instalacją urządzeń tego typu. Okazuje się jednak, że obawy tego rodzaju są pozbawione uzasadnienia. Montażem zwykle zajmują się wyspecjalizowane ekipy gwarantujące jego solidność.

Największe zalety sejfów ściennych

Największym plusem sejfów ściennych wydaje się bezpieczeństwo, jakie gwarantują naszym cennym przedmiotom. Sejfu umieszczonego wewnątrz ściany praktycznie nie da się ukraść w całości, można w nim przy tym przechowywać nie tylko gotówkę i papiery wartościowe, ale również biżuterię, zegarki, a nawet broń krótką i amunicje. Firmy zajmujące się ich dystrybucją zwykle odpowiadają także za dodatkowe zabezpieczenia, bez większego trudu wzbogacimy więc taki sejf w wysokiej jakości zamek otwierany jedynie po wpisaniu ustalonego indywidualnie kodu.

Sejfy ścienne zwracają też na siebie uwagę ze względu na staranność wykonania. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a klienci mogą zdecydować się również na rozwiązania posiadające dodatkowe zabezpieczenia przeciwpożarowe. rynek produktów tego typu systematycznie się rozszerza, jedynym ograniczeniem dla klientów jest dziś więc cena sejfu. I ta staje się jednak coraz bardziej atrakcyjna, mówimy bowiem o rynku, na którym panuje coraz większa konkurencja.

Bogatą ofertę znajdziesz na:

https://sejfy-antywlamaniowe.pl/kategoria/sejfy-scienne/