evoline backflip

Ciekawe rozwiązania w urządzaniu kuchni – Evoline Backflip

Ciekawe rozwiązania w urządzaniu kuchni – Evoline Backflip
5 (100%) 1 vote

W czasie urządzania domu czy mieszkania wielu z nas popełnia wielki błąd, nie przykładając wystarczającej uwagi do kuchni. Wydaje się nam, że jest to mało znaczące pomieszczenie, przy urządzaniu którego nie musimy zbytnio się starać. Takie podejście sprawia jednak, że ostatecznie codzienne mieszkanie w takim miejscu będzie dla nas znacznie utrudnione. Trzeba bowiem wiedzieć, że kuchnia jest w rzeczywistości niezwykle ważnym miejscem w naszym domu. Codziennie wykonujemy tam mnóstwo czynności – przede wszystkim przygotowujemy posiłki, choć miejsce to może mieć wiele innych zastosowań. Jeśli zależy nam na idealnej kuchni, to powinniśmy zadbać zarówno o dobry styl, jak i pełną wygodę. Wbrew pozorom, uzyskanie takiego połączenia nie będzie niczym trudnym, jeśli tylko dobrze się postaramy.

Problemem jaki bardzo często napotyka się przy urządzaniu kuchni jest zbyt mała powierzchnia pomieszczenia. Fakt, nie potrzebujemy żadnego wielkiego wnętrza aby stworzyć wygodną kuchnię. Niemniej jednak niewielka kuchnia może nam sprawić sporo trudności. W takim miejscu trzeba przecież zmieścić niemało mebli i różnych elementów wyposażenia. Do tego należy zostawić nieco wolnej przestrzeni, aby zapewnić sobie swobodę ruchów w czasie gotowania. Z tego powodu w kuchni wskazane są wszystkie rozwiązania, które mogą zapewnić nam funkcjonalność przy jednoczesnej oszczędności miejsca.

Bardzo ciekawą propozycją dla każdej funkcjonalnej kuchni jest Evoline Backflip. Niektórym może się wydawać, że jest to niezbyt godny uwagi gadżet, ale w rzeczywistości rozwiązanie takie może znacznie ulepszyć takie pomieszczenie. Jest to niewielka płytka, którą umieszcza się w blacie. Przy codziennym użytkowaniu jest praktycznie niewidoczna, a z blatu można korzystać do innych celów. Jeśli jednak zechcemy skorzystać z funkcji tego urządzenia, wystarczy jedynie delikatnie ją nacisnąć. Płytka obróci się, a na wierzchu ukaże się jej funkcjonalna strona, czyli niewielkie gniazdko elektryczne. Jest to bardzo praktyczne przy gotowaniu, kiedy korzystamy z miksera czy innych mniejszych urządzeń AGD.

Evoline Backflip to ogromna wygoda i oszczędność miejsca. Dzięki temu nie musimy przejmować się bałaganem z kablami. Zyskujemy do tego sporą swobodę jeśli chodzi o rozstawianie mebli w kuchni. Blat do przygotowywania posiłków można umieścić na dowolnej ścianie, nawet daleko od gniazdka elektrycznego.

Sprawdź doskonale przygotowaną ofertę:

http://portymultimedialne.pl/systemy-kuchenne/evoline-backflip/