przyłącza blatowe

Przyłącza blatowe – wygodne użytkowanie kuchni

Przyłącza blatowe – wygodne użytkowanie kuchni
5 (100%) 1 vote

W każdej kuchni, gdzie przygotowuje się posiłki, korzysta się zwykle z wielu urządzeń elektrycznych. Dlatego też w tym pomieszczeniu musi – a przynajmniej powinno – znajdować się wiele gniazdek zasilania, ażeby bez problemu można było korzystać z miksera, kiedy coś gotuje się w garnku na kuchence, gdy na blacie w elektrycznym zaparzaczu szykowana jest kawa, a ktoś inny w czajniku chce sobie zagrzać wodę na herbatę. Do tego przecież nie chcemy odłączać od prądu lodówki! To tylko kilka podstawowych sprzętów – w wielu domach są jeszcze i inne, jak na przykład zmywarka, blender czy krajalnica. Jednym słowem, każda kuchnia wymaga, by znajdowały się w niej liczne gniazdka – najlepiej przyłącza blatowe, gdyż są bardzo wygodne! I o nich opowiemy!

Kuchnia powinna być jasna, nowoczesna i funkcjonalna – wówczas jest miejscem, gdzie rzeczywiście miło jest spędzać czas w rodzinnym gronie i gdzie przyjemnie przygotowywać posiłki. Z racji na fakt, że używamy sporej liczby elektrycznych urządzeń, potrzebujemy też wielu gniazdek elektrycznych. Nie jest jednak do końca wygodne ich użytkowanie, gdy są umieszczone w ścianie z dala od stołu, w obszernej kuchni, a kable maszyn często są krótkie. Dlatego dobrym rozwiązaniem są przyłącza blatowe, które zapewniają też bezpieczeństwo! Jakie? Przed wodą! Wiele z nich ma specjalne osłonki, pozwalające zakryć całą resztę, by wystawał tylko kabel, albo odwrócić całość pod spód, by coś przypadkiem się nie skapnęło. W miejscu, gdzie prąd sąsiaduje z wodą warto posiadać podobne zabezpieczenia!

Doskonałe porty kuchenne posiada EVOline oraz BACHMANN. Mogą mieć różną wielkość, ilość gniazdek, sposób ukrycia (wysuwane, odwracane, rozsuwane, zamykane). Są takie, które można umieścić w ścianie, albo w blacie – i to nie tylko na górze, lecz również z boku. Dzięki nim tak naprawdę można urządzić swoją kuchnię najwygodniej jak to tylko możliwe! Przyłącza blatowe mogą naprawdę poprawić komfort korzystania z kuchni, o czym przekonało się już wiele osób. Są proste w użytkowaniu, a z wyglądu bardzo nowoczesne – znakomicie więc dopełnia wygląd nowoczesnych kuchni, a tym bardziej klasycznym nadadzą modny rys.

Świetną ofertę znajdziecie w tym sklepie:

http://portymultimedialne.pl/systemy-kuchenne/