sejfy domowe

Sejfy domowe – chroń wszystko co cenne!

Sejfy domowe – chroń wszystko co cenne!
5 (100%) 1 vote

Na wielu filmach czy w wielu książkach uwagę przyciągają fragmenty mówiące o sejfach, w których właściciele domu chowają swój majątek i wszystkie cenne przedmioty. Takich sejfów rzeczywiście w historii powstało dużo – ale nie oznacza to wcale, że w dobie nowoczesności przestały być tworzone i już się z nich nie korzysta! W wielu wielkich domach wciąż są gdzieś ukryte, albo też zajmują ważne miejsce w gabinecie. Czemu warto je mieć?

Ochrona nie tylko przed złodziejami

Ważna dla wielu osób będzie informacja, że sejfy domowe chronią nie tylko przed włamywaczami – spełniają wiele innych, ważnych funkcji! Oczywiście, ta jest najważniejsza, bo wiele osób czyha na cenny dobytek, zwłaszcza w domach, które z daleka wyglądają na okazałe i bogate. Jednakże dobry sejf potrafi uchronić cenne przedmioty także przed ogniem, dzięki czemu uchroni nawet ważne dokumenty na wypadek pożaru.

Istnieją przeróżne rodzaje sejfów, na które można się zdecydować – o różnych wielkościach, rożnym stopniu ochrony, przeznaczeniu, czy możliwości montażu. Co mamy jako klienci do wyboru?

Rodzaje sejfów – czyli co dla kogo?

Sejfy domowe i gabinetowe, wolno stojące i wbudowane w ścianę,  ognioodporne i ogniotrwałe, meblowe, małe, na dokumenty i większe na broń. Istnieje naprawdę szeroki asortyment tego typu produktów, więc nic dziwnego, że wiele osób nie ma pojęcia jaki jest najlepszy. Najważniejsze powinno być więc zastanowienie się, co chcemy przechowywać w danym sejfie, gdzie chcemy go umieścić i jak dużej klasy odpornością ma się on cechować.

Podstawowe modele to produkty w klasie S1. Jeśli potrzebujemy czegoś jeszcze bardziej trwałego, najlepsza będzie klasa I. Są to produkty wykonane tak, by być możliwie najbardziej odporne na sforsowanie. Można w nich chować zarówno broń i amunicję, jak i biżuterię, cenne dokumenty czy pieniądze. Nawet jeśli zdemoluje się zawiasy, otwarcie drzwi nie jest możliwe. Tego typu sejfy domowe i biurowe są przystosowane do mocowania do podłoża. Jeśli chodzi o inne produkty, warto polecić na przykład S1 Koliber, czy też meblowy ML z klasy S1.

Na stronie znaleźć można zresztą wiele wspaniałych modeli i solidnych sprzętów tego typu – wystarczy się nieco rozejrzeć i wybrać coś dla siebie!

https://sejfy-antywlamaniowe.pl/kategoria/sejfy-antywlamaniowe/sejfy-domowe-s1-koliber/