bachmann elevator

Bachmann Elevator – gniazdo wysuwane z blatu

Bachmann Elevator – gniazdo wysuwane z blatu
5 (100%) 1 vote

Gniazda elektryczne to niezbędne narzędzie, umożliwiające prawidłowe funkcjonowanie gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw. Praktycznie w każdym pomieszczeniu znaleźć można co najmniej jedno gniazdo elektryczne, zapewniające dostęp do prądu.

Istotną kwestią na tej płaszczyźnie jest lokalizacja gniazda elektrycznego – powinno być ono zamontowane w miejscu, które pozwala bezproblemowo i wygodnie korzystać ze źródła prądu.

Oprócz standardowych gniazd montowanych w ścianach, można znaleźć rozwiązania przeznaczone do montażu w szafach, blatach stołów itp. Propozycje te sprawdzają się zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach.

Bachmann Elevator czyli dyskretne gniazdko w blacie stołu

Bachmann Elevator to minimalistyczne gniazdko, przeznaczone do montowania w blacie stołu. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim niewielka średnica otworu w blacie oraz wysoka estetyka. Rozwiązanie to z powodzeniem można zamontować nawet w trudno dostępnych miejscach, a także e przypadku, gdy mamy do dyspozycji niewielką powierzchnię.

Niepodważalną zaletą gniazdka na płaszczyźnie estetycznej jest dyskretny design, dzięki czemu można je dopasować do każdego stylu i wnętrza, zapewniając sobie dyskretny i wygodny dostęp do energii elektrycznej.

Dzięki uwzględnieniu głównych cech w zakresie projektowania przestrzeni kuchennych, omawiane urządzenie idealnie dostosowuje się do każdego stylu kuchni.

Wygoda i funkcjonalność

Urządzenie posiada optymalne wymiary, czyli średnicę 79 mm, dlatego też doskonale sprawdza się w przypadku zabudowy wyspowej. Można go montować w blacie kuchennym, pod szafkami, a także w obrębie szafek wiszących, wchodzących w skład zabudowy kuchennej.

Urządzenie to jest łatwe w obsłudze, wygodne i funkcjonalne – wystarczy nacisnąć pokrywę, by urządzenie uniosło się w górę niczym winda, umożliwiając korzystanie z jego zasobów. Po zakończeniu pracy wystarczy wcisnąć port by wrócił do pierwotnej pozycji.

Do głównych zalet tego gniazda należy minimalistyczna budowa, automatycznie wysuwany korpus, szybki i łatwy montaż, a także obudowa wykonana z niklowanego aluminium,co automatycznie przekłada się na trwałość urządzenia.

Doskonałe ceny tego urządzenia można znaleźć w tym sklepie:

http://portymultimedialne.pl/systemy-kuchenne/bachmann-elevator/