szafy skrytkowe

Szafy skrytkowe – niezastąpione w firmie

Szafy skrytkowe – niezastąpione w firmie
5 (100%) 1 vote

Szafy skrytkowe to rozwiązania, które z założenia przeznaczone są do przechowywania podręcznych rzeczy w zakładach pracy, marketach, na dworcach, w obiektach sportowo-rekreacyjnych, a nawet w muzeach.

Wygodne szafy dwukomorowe i wielokomorowe

Sporym zainteresowaniem cieszą się szafy dwukomorowe pionowe, dostępne w modułach pojedynczych lub wielomodułowych, dzięki czemu znalezienie optymalnego rozwiązania,a także dostosowanie wielkości szafki do indywidualnych potrzeb nie stanowi problemu.

Każda szafka posiada plastikowy wizytownik, wykonany z samoprzylepnego materiału, co umożliwia imienne oznaczenie przedmiotu lub wskazanie docelowego przeznaczenia szafki.

Wszystkie szafy skrytkowe wyposażone są także drążek wraz z dwoma wieszakami na ubrania oraz wygodną półkę, dzięki czemu przechowywanie odzieży, a także rzeczy osobistych jest bezpieczne i wygodne.

Poszczególne schowki – głównie ze względów bezpieczeństwa – są zamykane za pomocą zamka cylindrycznego, ryglującego drzwi w określonym punkcie. Do każdego zamka dołączony jest komplet kluczyków, który pozwala na bezpieczne użytkowanie szafki i korzystanie z jej zasobów.

Dwukomorowe modele znajdują zastosowanie przede wszystkim w zakładach pracy i służą one pracownikom, którzy przechowują w skrytkach rzeczy osobiste oraz odzież. Godne polecenia są przede wszystkim rozwiązania wyposażone w miejsce na rzeczy czyste i brudne.

Modele wielokomorowe można natomiast spotkać w holach dworców, w szatniach klubów fitness czy siłowni. Jak wiadomo, są to miejsca, w których konieczne jest usytuowanie większej ilości szaf, przeznaczonych na wierzchnie ubrania i rzeczy osobiste osób, które korzystają z obiektu. Warto nadmienić, że metalowe skrytki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu bez problemu można dopasować konkretne rozwiązanie do charakteru i stylu danego wnętrza.

Niemałym zainteresowaniem cieszą się także modele wyposażone w kilka oddzielnych skrytek w pionie – jest to doskonała propozycja dla obiektów o charakterze publicznym, które chcą zapewnić klientom możliwość bezpiecznego przechowywania rzeczy osobistych. Ważne w tym przypadku jest przede wszystkim to, że każdy schowek posiada dedykowany klucz oraz zamek cylindryczny. Rozwiązanie to może służyć także jako skrytka śniadaniowa lub miejsce do przechowywania depozytów przez krótki czas.

Dobrze skomponowana oferta znajduje się w tym sklepie:

https://meble-arcadia.com/szafy-skrytkowe/