bachmann twist

Bachmann Twist – najlepsze systemy do Twojej kuchni

Bachmann Twist – najlepsze systemy do Twojej kuchni
5 (100%) 1 vote

Aranżując poszczególne pomieszczenia w swoim domu, zawsze chcemy tak wszystko przygotować, żeby później – w czasie mieszkania – było nam możliwie najwygodniej. To ważne w życiu codziennym. Jednocześnie jednak istnieją miejsca, które powinny być szczególnie funkcjonalne i tak zaplanowane, żeby skracać czas jaki w nich spędzamy – chodzi tu na przykład o kuchnię. Oprócz mebli i dodatków, które pełnią oczywiście bardzo istotną rolę, należy jeszcze zadbać między innymi o gniazdka. Zaskakujące, prawda? Mało osób myśli o podobnym rozplanowaniu – skupiamy się raczej na innych detalach. Jest to natomiast duży błąd, ponieważ dobranie odpowiednich systemów kuchennych i ich właściwy montaż mogą znacznie ułatwić późniejsze użytkowanie – przygotowywanie potraw, napojów itp. Jakie systemy warto wybrać?

Warte szczególnej uwagi są systemy Bachmann Twist, występujące w 3 wersjach. Do wyboru kupujących (i późniejszych użytkowników) jest wersja INOX, wersja biała oraz wersja czarna. Ta pierwsza wykonana jest ze stali nierdzewnej INOX i prezentuje się niezwykle nowocześnie. Wersja biała (ral 9010) oraz wersja czarna (ral 9005) również są bardzo interesujące i dzięki wersjom kolorystycznym można je dopasować do różnych aranżacji. W każdym modelu znajdują się 2 gniazdka zasilające 230V, z uziemieniem i specjalnym zabezpieczeniem przed dziećmi. To bardzo istotne, ponieważ dzieci często bawią się w kuchni – wszelkie niebezpieczne rzeczy, w tym również i gniazdka z prądem, powinny być zatem poza ich zasięgiem. W tym przypadku wystarczy przekręcić pokrywę, by gniazdka schowały się po nią. Do tego dochodzi kabel zasilający długości 2 metrów.

Często jest tak, że w kuchni musimy użyć jakiegoś dodatkowego urządzenia zasilanego prądem – na przykład miksera czy blendera. Szukanie wówczas gniazdka i szykowanie czegoś w niezbyt dogodnym miejscu (gdzieś przy ścianie, za szafką itp.) jest bardzo nieporęczne. Dlatego warto skorzystać z oferty Bachmann Twist, by zaopatrzyć się w coś, co doda podobnym czynnościom wyjątkowej wygody. Zestawy gniazdkowe mogą zostać zamontowane w blacie – gdziekolwiek chcemy – czyli w miejscu, gdzie zwykle właśnie szykuje się dania. W dodatku montaż jest na tyle wygodny i prosty, że można je umieścić nad szufladami, a i tak nie tracić miejsca użytkowego przeznaczonego na rzeczy.

Sprawdźcie ofertę tej firmy – warta uwagi:

http://portymultimedialne.pl/systemy-kuchenne/bachmann-twist/